Dodatkowe rozwiązanie

Dedykowane dla urządzeń drukujących firmy POSNET

Specjalne rozwiązanie rozszerzające możliwości tych urządzeń umożliwiają uzyskanie w łatwy i szybki sposób widoku do konfiguracji drukarki oraz sprawdzenie aktualnego stanu.

Dodatkowe rozwiązanie dla urządzeń drukujących firmy POSNET

Przedstawiamy Państwu jedno z naszych dodatkowych rozwiązań jakie stworzyliśmy dla urządzeń drukujących firmy POSNET. Firma POSNET tworzy innowacyjne produkty, które charakteryzują się wysoką jakością, ergonomią i funkcjonalnością. Swoje działania opierają na kreatywnej konkurencji, co pozwala im utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Z informacji jakie udało się nam ustalić wynika, że większość przedsiębiorców aktualnie jest w posiadaniu i tym samym używa drukarek firmy POSNET.

Nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom Klientów i użytkowników urządzeń drukujących i postanowiła napisać specjalne rozwiązanie rozszerzające możliwości tych urządzeń.

 Dodatkowa funkcjonalność umożliwia uzyskanie w łatwy i szybki sposób widoku do konfiguracji drukarki oraz sprawdzenia jej aktualnego stanu. Kolejnym atutem jest możliwość dokonania samodzielnego zapisu zmian, wyświetlenia i przechowania informacji dotyczących kodów błędów i logów drukarki. Dodatkową funkcjonalnością jest także możliwość wygenerowania raportu miesięcznego.

Stworzona funkcjonalność posiada skonfigurowane opisy błędów drukarki, czyli jeśli tylko coś przestanie działać to użytkownik urządzenia otrzyma komunikat z informacją o błędzie i przyczynie dla której urządzenie nie działa w sposób prawidłowy.

W przypadku wystąpienia błędu, system zapisuje informację do logów o jego wykryciu.

Dodatkowo funkcjonalność pozwala na automatyczny wydruk paragonów jak i raportu dobowego, dodatkową zaletą rozszerzenia jest oprogramowana opcja, pozwalająca wydrukować raport miesięczny. W zależności od preferencji możliwe jest także zindywidualizowanie informacji w stopce paragonów.