Dodatkowe rozwiązanie

Dedykowane dla urządzeń drukujących firmy POSNET

Specjalne rozwiązanie rozszerzające możliwości tych urządzeń umożliwiają uzyskanie w łatwy i szybki sposób widoku do konfiguracji drukarki oraz sprawdzenie aktualnego stanu.

Dodatkowe rozwiązanie dla urządzeń drukujących firmy POSNET

Przedstawiamy Państwu jedno z naszych dodatkowych rozwiązań jakie stworzyliśmy dla urządzeń drukujących firmy POSNET. Firma POSNET tworzy innowacyjne produkty, które charakteryzują się wysoką jakością, ergonomią i funkcjonalnością. Swoje działania opierają na kreatywnej konkurencji, co pozwala im utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Z informacji jakie udało się nam ustalić wynika, że większość przedsiębiorców aktualnie jest w posiadaniu i tym samym używa drukarek firmy POSNET.

Nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom Klientów i użytkowników urządzeń drukujących i postanowiła napisać specjalne rozwiązanie rozszerzające możliwości tych urządzeń.

 Dodatkowa funkcjonalność umożliwia uzyskanie w łatwy i szybki sposób widoku do konfiguracji drukarki oraz sprawdzenia jej aktualnego stanu. Kolejnym atutem jest możliwość dokonania samodzielnego zapisu zmian, wyświetlenia i przechowania informacji dotyczących kodów błędów i logów drukarki. Dodatkową funkcjonalnością jest także możliwość wygenerowania raportu miesięcznego.

generowanie raportu miesiecznego POSNET

Stworzona funkcjonalność posiada skonfigurowane opisy błędów drukarki, czyli jeśli tylko coś przestanie działać to użytkownik urządzenia otrzyma komunikat z informacją o błędzie i przyczynie dla której urządzenie nie działa w sposób prawidłowy.

Skonfigurowane opisy błędów POSNET

W przypadku wystąpienia błędu, system zapisuje informację do logów o jego wykryciu.

System zapisuje błędy

Dodatkowo funkcjonalność pozwala na automatyczny wydruk paragonów jak i raportu dobowego, dodatkową zaletą rozszerzenia jest oprogramowana opcja, pozwalająca wydrukować raport miesięczny. W zależności od preferencji możliwe jest także zindywidualizowanie informacji w stopce paragonów.

Generowanie raportów miesięcznych