Asiston IBR dla Selenti

Biuro rachunkowe świadczące usługi z zakresu finansów i księgowości

Głównym zadaniem naszej firmy było zautomatyzowanie i usprawnienie procesów związanych z zarządzaniem fakturami

Gazeta i okulary

Internetowe Biuro Rachunkowe dla Selenti

Biuro rachunkowe świadczące usługi z zakresu finansów i księgowości. Biuro rachunkowe wspiera od lat polskich przedsiębiorców działając w zakresie nie tylko księgowości tradycyjnej, ale także internetowej. Do zakresu działalności biura należą także obsługa płac i kadr, czy zakładanie firm i spółek.

​Głównym zadaniem naszej firmy było zautomatyzowanie i usprawnienie procesów związanych z zarządzaniem fakturami.

​Głównym zadaniem naszej firmy było zautomatyzowanie i usprawnienie procesów związanych z zarządzaniem fakturami. Do tego celu stworzono moduł Faktury i moduł wystawiania faktur.

Faktury – moduł odpowiedzialny za zarządzanie fakturami klientów. Wprowadzanie faktur może odbywać się na dwa sposoby: ręcznie oraz na podstawie dostarczonych plików PDF. W połączeniu z OCR, system przeprowadza odczyt plików PDF i na ich podstawie tworzy wpisy w systemie. Moduł dostosowano także do procesu skanowania dokumentów. Do funkcjonalności modułu należą między innymi możliwość skanowania OCR i automatycznego rozpoznawania pól, wyszukiwanie faktur, eksport do rewizora/rachmistrz, wymiana dokumentów konfiguracja uprawnień wg. typu dokumentu, czy komentowanie dokumentów.

Wystawianie faktur – moduł odpowiedzialny za wystawianie faktur przez klientów biura, swoim kontrahentom. Oba te moduły pozwalają na wymianę danych z rozwiązaniami InsERT. Uproszczono także zarządzanie fakturami i historią rozliczeń poszczególnych klientów biura rachunkowego.

Główne korzyści dla Klienta
  • Dostęp do wszystkich faktur 24h/doba przez 7 dni w tygodniu,
  • brak konieczności pracy na dokumentach w formie papierowej – ograniczenie do minimum potrzeby drukowania dokumentów,
  • zarządzanie wszystkimi dokumentami z jednego miejsca,
  • bezpieczeństwo i poufność danych