Programista .Net / C#
Rzeszów
hybrydowa/stacjonarna

lub wyślij zgłoszenie na: zapytania@asiston.pl

Dołącz do naszego zespołu

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET
  • C#

Mile widziane

  • Azure

O projekcie

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy entuzjastów technologii Microsoft, którzy razem z nami chcieliby się rozwijać pracując przy projektach dla Klientów z wielu branż z całego świata. Zajmujesz się tworzeniem aplikacji w środowisku .NET i z chęcią poznajesz nowe technologie – aplikuj do nas!

Jeśli, z którymś z tych kryteriów masz wątpliwości – nie wahaj się do nas aplikować, potrafimy rozpoznać i rozwijać osoby z potencjałem!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowania wspomagającego pracę magazynów,
  • Integrowanie systemów klientów z API zewnętrznych dostawców m.in. ERP, platformami e-commerce, platformami kurierskimi,
  • Korzystanie głównie z nowoczesnych technologii, takich jak np. ASP.NET Core, Entity Framework, REST, Vue.js, Git,
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych,
  • Praca w metodykach zwinnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C# oraz .NET/ASP.NET Core/Framework,
  • Praktyczna wiedza na temat zagadnień programowania obiektowego,
  • Dobra znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL),
  • Staranność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Musisz lubić programowanie, chcieć się rozwijać i poznawać zarówno technologię jak i biznes,
  • Wykształcenie informatyczne lub techniczne (lub w trakcie nauki/studiów).

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformie Azure.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Parking dla pracowników.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe,
  • mentoring,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • Pomożemy Ci szybko wdrożyć się w system naszej pracy,
  • Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, a każdy projekt zwiększa nasze doświadczenie,
  • Otrzymasz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej czy karty Multisport,
  • Będziesz mógł rozwijać się w wielu dziedzinach. Zapewniamy m.in. certyfikację Microsoft, dostęp do popularnych platform branżowych,
  • Oferujemy pracę w wygodnym, nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w Rzeszowie, ale w wybrane dni możesz również pracować z domu, dzięki naszemu zwirtualizowanemu środowisku,
  • Jesteśmy zgranym zespołem, który się nawzajem wspiera i szanuje,
  • Zachowujemy work/life balance.

Klauzula

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Asiston Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Asiston Sp. z o.o.*