pracownicy firmy
Nasz Team

Asiston to zespół doświadczonych ludzi, dla których technologia i programowanie jest czymś więcej niż pracą. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie związanej z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych. Posiadamy wiele kompetencji, które pozwalają nam realizować skomplikowane projekty oraz uaktualniać procesy zachodzące w firmach. Jest to możliwe, dzięki dostarczaniu oprogramowania dostosowanego do wyszukanych oczekiwań klientów.

Nasz Team

Wszystkie nasze rozwiązania są tworzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Klienci mają możliwość kontaktu z kompetentnymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Jesteśmy dumni z własnych sukcesów, jakie osiągnęliśmy na rynku IT. Nasze rozwiązania są wykorzystywane przez wiele firm w różnych branżach, doceniających jakość i skuteczność oferowanych usług.

Nasi klienci
wanas
złoty melon
lodolandia
arsanit
gb united
hutrem serwis
lapis dla biura
instytut Lecha Wałęsy
OVS
Profesjonal
reh4mat
Selenti biuro rachunkowe
4light
topeshop
topgan
wipmeb
alfa extranet
sorimex
micros
buycom
procom system
trade sport
remondis
led labs lighting
frogum
elementum
ekolhouse
greinplast
kołacz na okrągło
ice and roll
cake and roll
foto gift 4 u
Joysonquin
bafra kebab
lodolandia

Asiston po godzinach

W Asiston mamy zespół pracowników, którzy nie tylko są ekspertami w swoich dziedzinach, ale także pasjonują się aktywnym trybem życia. Po godzinach pracy, nasz zespół uwielbia spędzać wspólnie czas na wycieczkach rowerowych oraz wędrówkach w góry, zdobywając nowe szczyty.

Ponadto nasze spotkania i sesje twórcze często odbywają się przy pysznych pizzach, które dodają energii i sprzyjają nawiązywaniu więzi w zespole. Wierzymy, że dobrze zaspokojone potrzeby fizyczne i emocjonalne naszych pracowników przekładają się na ich motywację i zaangażowanie w codzienne zadania.

zabawa w firmie

mln
przyjętych i wydanych paczek
tys.
przetworzonych dokumentów
wdrożeń
zadowolonych klientów

Podstawą relacji z naszymi klientami jest zaufanie i szczera komunikacja. Istotne jest dla nas, aby na co dzień odczuwali oni wsparcie, co dla obydwu stron przyniesie wiele korzyści. Naszym celem jest, aby środki zainwestowane w oprogramowanie zwracały się w postaci wydajności, zysków i oszczędności czasu.

 

Jesteśmy częścią Twojego biznesu, dlatego odnosimy sukcesy, wtedy gdy Ty je odnosisz!

Co nas wyróżnia?

technologie

Ciągły rozwój

Nieustannie dążymy do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które pomogą naszym klientom odnieść sukces. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy i technologie, aby być liderem w naszej dziedzinie.

rozwiązania IT

Kompleksowe rozwiązanie

Zróżnicowanie oferowanych przez nas rozwiązań informatycznych takich jak: WMS, Produkcja, B2B, EOD, e-commerce i Kurierzy pozwala kompleksowo zarządzać i kontrolować większość procesów w przedsiębiorstwie.

wykwalifikowany zespół

Nasze doradztwo

Oferujemy nie tylko zaawansowane rozwiązania IT, ale także specjalistyczną wiedzę, wykwalifikowanego zespołu doświadczonych ludzi.

Integracje z zewnętrznymi systemami
Klienci często korzystają z kilku systemów informatycznych, które pochodzą od różnych dostawców. W celu usprawnienia pracy i zapewnienia płynnego przepływu informacji integrujemy nasze produkty z aktualnie wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie systemami. Zintegrowaliśmy wdrożone przez nas rozwiązania z programami takimi jak: SAP, IFS, Comarch, Tecdoc, Symfonia, Wapro, Subiekt GT, Navireo i wieloma innymi, a także z różnorodnymi aplikacjami zewnętrznymi. Z łatwością powiążemy dowolną ilość systemów informatycznych, uzyskując pożądany efekt.
BaseLinker
Comarch ERP XL
IFS
Comarch
Insert
wapro erp
Tec Doc
Subiekt nexo
sage Symfonia
Subiekt GT
SAP
navireo
Comarch ERP Optima
Insert GT
enova 365
symfonia
Insert nexo
analiza przedwdrożeniowa
Jak działamy?

Z racji tego, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pracę nad danym projektem rozpoczynamy od prezentacji systemu oraz zapoznania się z oczekiwaniami i potrzebami przedsiębiorstwa. Po ustaleniu wymagań klienta organizowany jest zespół projektowy, to znaczy na podstawie kompetencji zostają wybrani członkowie grupy oraz Kierownik Projektu. Niedługo po rozdzieleniu poszczególnych zadań między pracownikami, rozpoczynamy analizę przedwdrożeniową.

Jak działamy?

Na samym początku prac nad projektem, w trakcie spotkań z klientem, opracowujemy poszczególne koncepcje działania i ustalamy cele. Warto nadmienić, że spotkania te wymagają aktywnej postawy obydwu stron. Wynikiem narad są User Stories, czyli historie z życia użytkownika, w oparciu o które możemy poznać oczekiwania dotyczące funkcjonowania systemu. Na ich podstawie powstaje specjalna lista (Product Backlog) z głównymi zadaniami, jakie należy wykonać. Takie zestawienie rozpoczyna analizę przedwdrożeniową i jest jedynym źródłem wymagań dla wszystkich zmian, które należy wprowadzić. Stanowi podstawę warunków klienta, wobec ostatecznego kształtu oczekiwanego produktu.

Nasze systemy powstają w oparciu o najnowsze technologie
Dla zagwarantowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wydajności stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które są zaufane i sprawdzone. W celu zapewnienia stałej funkcjonalności dbamy o aktualizację stosowanych przez naszych klientów systemów i platform.

Korzystanie z technik opartych na metodykach Agile jest najbardziej efektywną metodą działania, gdyż pozwala osiągnąć regularny tryb pracy.

System pracy oparty na regularnych spotkaniach projektowych i dyskusjach pozwala sprawnie zweryfikować założenia i postępy pracy, a także dostosować się do zmieniających okoliczności. Pracując na podstawie tej metodyki, trzeba mieć świadomość, że produkty będą dostarczane etapami, a klienci zawsze będą mieli dostęp do aplikacji.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Napisz do nas!

  Wyślij wiadomość

  Biura:

  ul. Ciasna 9

  35-232 Rzeszów

  +48177852556 biuro@asiston.pl

  ul. Cybernetyki 19B

  02-677 Warszawa

  +48 519 106 161 warszawa@asiston.pl

  Dane firmy

  Asiston Sp. z o. o.

  ul. Nad Przyrwą 13

  35-234 Rzeszów

  REGON: 061443359

  NIP: 9212029007

  KRS: 0000429107

  Oddział

  ul. Lwowska 56A/18

  22-600 Tomaszów Lubelski

  +48 534 593 504