Led Labs prowadzi swoją działalność w branży oświetleniowej. W swojej ofercie posiada taśmy LED, profile aluminiowe do oświetlenie LED, sterowniki pozwalające na automatyzację procesu włączania i wyłączania światła oraz wiele innych akcesoriów elektrycznych. Jako jedyna firma w Polsce jest importerem modułów LED koreańskiej firmy GOQ, które produkowane są przy użyciu komponentów Samsung.

Ekolhouse jest firmą, której celem jest aktywny wpływ na redukcję zanieczyszczeń środowiska naturalnego poprzez dostarczanie na rynek produktów i podzespołów do tworzenia systemów OZE wraz z informacjami niezbędnymi do bezpiecznego, a za razem optymalnego ich instalowania.

Złoty Melon jest spółką, w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Ma za zadanie wspierać Fundację w zakresie jej działalności, pomagać w optymalizacji kosztów i pozyskiwaniu dodatkowych źródeł przychodów, które są przekazywane do Fundacji w postaci dywidendy. Ponadto Złoty Melon prowadzi sklep Siemashop.pl, za pomocą którego realizuje sprzedaż internetową produktów z logo Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sorimex jest głównym polskim producentem kabli do aparatury, elektrod EKG oraz dostawcą sprzętu medycznego. Jako wieloletni praktycy i eksperci w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych wyrobów medycznych na rynek, SORIMEX oferuje doradztwo na każdym etapie produkcji oraz daje gwarancję najwyższej jakości produktów.

TopeShop to producent wysokiej jakości mebli, szczególnie szafek i komód. Oprócz tego w swojej ofercie ma m.in. szafki nocne, krzesła, stoły, szafki łazienkowe czy różnego rodzaju regały.

NOSTRA (z włoskiego Nasza/Wspólna) jest połączniem trzech firm: Alchemik, Black Jack Group i GLOBAL Cash&Carry. Firmy te funkcjonują w sektorze produktów szybkozbywalnych. NOSTRA zajmuje się handlem B2B w małym, średnim i dużym hurcie, współdziałając z sieciami sklepów spożywczych oraz branżą gastronomiczną.

WANAS jest polskim producentem nowoczesnych central wentylacyjnych potocznie zwanych rekuperatorami. Wiele lat pracy w branży wentylacyjnej i grzewczej oraz doświadczenie i pasja pozwoliły na stworzenie energooszczędnych oraz niezawodnych rekuperatorów.

Omaplast jest producentem wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych, wraz z dedykowanymi do nich zamknięciami. W procesie produkcyjnym stosuje granulaty i dodatki najwyższej jakości, produkowane przez uznanych międzynarodowych dostawców.

Tradesport jest sklepem sportowym, który w swojej ofercie ma takie marki jak Nike, Adidas i Reebok.