Systemy informatyczne. Systemy do zarządzania Twoją firmą.

Zarządzanie zasobami oraz pracownikami dotyka każdego podmiotu. Wybór oraz zastosowanie odpowiednich narzędzi informatycznych do zarządzania szeroko rozumianą organizacją firmy pozwala efektywniej wykorzystać posiadane zasoby. Rozwijające się firmy w końcu dochodzą do punktu, w którym arkusze kalkulacyjne już go nie ograniczają. W tym miejscu wkracza oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Systemy ERP gromadzą i porządkują kluczowe informacje biznesowe oraz pomagają organizacjom w prowadzeniu sprawnych i wydajnych operacji, nawet w miarę ich rozwoju.

system informatyczny

ERP jest aplikacją, która automatyzuje procesy biznesowe i zapewnia wgląd i kontrolę wewnętrzną, czerpiąc z centralnej bazy danych, która gromadzi dane wejściowe z działów, a w tym księgowości, produkcji, zarządzania łańcuchem dostaw, sprzedaży, marketingu i zasobów ludzkich (HR).

Po zebraniu informacji liderzy zyskują wgląd w różne działy, co umożliwia im analizowanie różnych scenariuszy, odkrywanie ulepszeń procesów i generowanie znacznych wzrostów wydajności. Przekłada się to na oszczędności i lepszą produktywność, ponieważ ludzie spędzają mniej czasu na szukaniu istotnych danych.

Oprogramowanie ERP, które jest dostosowane do potrzeb indywidualnej firmy, przynosi znaczne korzyści, czyniąc te systemy  odpowiednim narzędziem dla firm z różnych branż i każdej wielkości. Wiele najbardziej znanych i odnoszących największe sukcesy firm na świecie korzysta z ERP przez ostatnie ćwierć wieku. Teraz tego typu oprogramowanie można skonfigurować i wycenić tak, aby spełniało potrzeby firm każdej wielkości. Mówiąc prościej, system ERP pomaga ujednolicić ludzi, podstawowe procesy biznesowe i technologię w całej organizacji.

Wykorzystaj efektywnie zasoby ludzkie w Twojej firmie

System ERP w Twojej firmie to idealne rozwiązanie do planowania zadań Twoich pracowników. Wykorzystując system ERP możesz z jednego miejsca zarządzać urlopami, delegacjami czy wynagrodzeniami pracowników. Ponadto, odpowiedni system ERP pozwoli zarządzać ich rozwojem.

Zarządzaj gospodarką magazynową

System ERP służy zarządzaniu zasobami firmy, w tym także zasobami magazynowymi. Dzięki rozwiązaniom ERP możesz w każdej chwili sprawdzić aktualne stany magazynowe, zaplanować zakupy towaru czy przemieszczenie zapasów do innych magazynów. Istniejące na rynku rozwiązania posiadają szereg możliwości w zakresie zarządzania gospodarką magazynową. Wśród nich znajdziesz między innymi narzędzia automatyzujące tworzenie dokumentów handlowo-magazynowych (w tym faktury i dokumenty magazynowe).

 

 

Zoptymalizuj łańcuch dostaw

Rozwiązania ERP dla firm to bezcenne wsparcie z zarządzaniu łańcuchem dostaw. Mając dostęp do wszystkich zamówień i zaplanowanych dostaw w danym odcinku czasu, można łatwo zoptymalizować przebieg dostaw. To także sposób na optymalizację pracy zasobów ludzkich uczestniczących w procesach sprzedażowych.

Kontroluj koszty produkcji

Na etapie produkcji odpowiednie zarządzanie zasobami w połączeniu z wiedzą na temat schematu produkcji pojedynczego towaru może poczynić duże oszczędności. Możesz tego dokonać wykorzystując system ERP w firmie. Profesjonalne rozwiązania ERP posiadają funkcjonalności do zarządzania kosztami stałymi i zmiennymi produkcji oraz zapasami na magazynie. Kontrolując te informacje, kontrolujesz koszty produkcji każdego towaru w Twojej firmie.

Trzymaj pieczę nad finansami firmy

Systemy ERP posiadają funkcjonalności do wystawiania dokumentów finansowych, a także zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Z oprogramowania ERP możesz uzyskać informacje na temat kondycji finansowej Twojej firmy, rzeczywistych źródeł uzyskiwanych przychodów, a także ponoszonych kosztów, czy też stanu bieżących należności i zobowiązań.

Zarządzaj majątkiem Twojej firmy

Oprogramowanie ERP to podstawowe narzędzie zarządzania wszelkimi innymi zasobami (poza pracownikami, magazynem czy finansami). Mowa tu przede wszystkim o środkach trwałych (np. meble, sprzęt komputerowy, inne wyposażenie biura) i wartościach niematerialnych i prawnych (np. oprogramowania wykorzystywane przez pracowników).

 

Usystematyzuj realizację projektów w Twojej firmie

analiza przedwdrożeniowa

 

Narzędzia ERP to również rozwiązania do zarządzania projektami. Jeśli w Twojej firmie projekty lub inwestycje stanowią codzienność funkcjonowania, warto wdrożyć system ERP, który pozwoli Tobie i zespołowi projektowemu śledzić wszystkie działania związane z projektem lub inwestycją.

ERP jest również atutem, jeśli chodzi o planowanie i koordynację. Pracownicy mogą szczegółowo przeglądać bieżące dostępne zapasy i zamówienia klientów, a następnie porównywać zamówienia dostawców i przewidywane przyszłe zapotrzebowanie. W razie potrzeby mogą wprowadzić poprawki, aby zapobiec problemom. Oprogramowanie ERP poprawia również komunikację i współpracę, ponieważ pracownicy mogą sprawdzać stan innych działów, aby kierować własnymi decyzjami.

Jako kompleksowe źródło danych system ERP zapewnia również szereg raportów i analiz. Przekształcenie ogromnej ilości informacji w wykresy i wykresy, które wyraźnie ilustrują trendy i pomagają modelować możliwe wyniki, jest umiejętnością ERP, którą menedżerowie uważają za nieocenioną.

 

Programy wspomagające zarządzanie firmą

Comarch ERP Optima

 

Program stworzony do lepszej kontroli przepływu środków pieniężnych w firmie. Najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Często wybierane oprogramowanie przez biura rachunkowe oraz doradców podatkowych. Złożony jest ze  zintegrowanych  modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

 

Program Comarch ERP Optima Faktury

 

Został stworzony by z łatwością wystawiać dokumenty handlowe: faktury sprzedaży, faktury zakupu, faktury zaliczkowe, paragony, faktury korygujące i faktury pro forma. Istnieje możliwość wystawienia dokumentów zarówno w złotówkach jak i obcej walucie. Dzięki integracji wszystkich modułów Comarch ERP Optima, przepływ informacji w programie jest nieograniczony. Istnieje również możliwość dostosowania wyglądu list dokumentów, tworzenia własnych wydruków z logo firmy, szczegółowe opisywanie usług oraz wykonywanie operacji zbiorczych.

 

Program Comarch ERP Optima Kasa/Bank

 

Stworzony został do lepszej kontroli przepływ środków  pieniężnych w firmie.  Pozwala na dostęp do informacji o aktualnym stanie finansowym firmy, ponoszonych kosztach, bieżących należnościach oraz zobowiązaniach. Ze zgromadzonych danych w bazie, istnieje możliwość wykonania zestawień i raportów, które w pełni obrazują kondycję finansową firmy.  Poprzez program KASA/BANK istnieje możliwość  wystawiania not odsetkowych, potwierdzeń sald, rozliczania dokumentów w walucie oraz wykonania rozliczeń i kompensat.

 

Comarch ERP XT

 

Nowoczesny program do zarządzania małą firmą. Zyskaj oszczędność czasu i finansów prowadząc swój biznes. Jest to oprogramowanie księgowe, dzięki któremu zadbasz o bezpieczeństwo przekazywanych danych. Program idealny dla jednoosobowych i małych firm. W programie w prosty i intuicyjny sposób można wystawić faktury i przesłać je mailem do swoich klientów.

 

Funkcjonalności oprogramowania

 

Łatwa w obsłudze aplikacja służy do fakturowania i obsługi magazynu. Istnieje również możliwość prowadzenia księgowości, jak również własnego sklepu internetowego. Program dostępny jest przez przeglądarkę internetową, co daje możliwość dostępu do danych z dowolnego miejsca i dowolnym czasie. Duży nacisk położono na bezpieczeństwo danych jak i wygodę pracy, a także intuicyjne działanie. Zaletą programu jest możliwość automatycznej wymiany dokumentów z zewnętrznym biurem rachunkowym.

 

Navireo ERP

 

Rozbudowany system klasy ERP do zarządzania firmą. Kompleksowe oprogramowanie posiadające potrzebne funkcje do sprawnego i szybkiego zarządzania działem handlowym, sklepem
i magazynem w przedsiębiorstwie.

 

System ERP Navireo powstał z myślą o średnich firmach, ale świetnie sprawdzi się zarówno w przedsiębiorstwach wielooddziałowych. Navireo może być używany przez firmy handlowe, handlowo-usługowe a także produkcyjne. Posiada wszystkie potrzebne funkcje do sprawnego i szybkiego zarządzania działem handlowym, sklepem i magazynem, a także prowadzeniem operacji księgowych i finansowych.

Funkcjonalności programu Navireo

Navireo obsługuje dokumenty takie jak faktury sprzedaży, korekty, paragony oraz zwroty detaliczne. Wyszukiwanie elementów z kartoteki zarówno towarów, jak i kontrahentów jest znacznie przyspieszone przez wbudowany mechanizm wyszukiwania „Instynkt”, co ma znaczący wpływ na sprawność pracy użytkowników. System pozwala na elastyczne dostosowanie cen, upustów, przecen, kontrolę aktualnego zadłużenia nabywców, a poprzez rozbudowaną parametryzację, można zablokować wystawienie dokumentu dla kontrahenta, przekraczającego ustalony indywidualnie limit kwotowy bądź ilościowy. Aplikacja pozwala stosować dowolne jednostki miary, sumowanie masy i objętości towarów, które mogą być wydawane według metody FIFO i LIFO, a także terminów ważności, co świetnie sprawdzi się w hurtowniach, magazynach oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola terminu ważności poszczególnych produktów.

magazyn

Sprzedaż detaliczna

 

Moduł do zarządzania dokumentami sprzedaży. Użytkownik może wystawiać faktury, paragony zwykłe oraz imienne, a także dokumenty fiskalne. Dzięki możliwości korzystania z czytników kodów kreskowych praca przy sprzedaży detalicznej jest sprawna i szybka. Program nie ma problemu ze współpracą z wieloma rodzajami kas i drukarek fiskalnych. Pełna kontrola stanowisk z kasami fiskalnymi dzięki obsłudze dokumentów fiskalnych. Istnieje możliwość automatycznego rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej po uprzednim podłączeniu do stanowiska sprzedaży bądź dowolnego stanowiska w sieci.

 

Szybka sprzedaż

 

Szybka sprzedaż zapewnić ma sprawną obsługę klientów detalicznych poprzez współpracę z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz możliwości druku paragonu po zeskanowaniu produktu, dzięki temu czas obsługi klientów znacznie się skraca. Płatności można przyjmować w różnych formach oraz walutach. Możliwe jest też udzielanie rabatów, zmiana ceny oraz anulowanie pozycji bądź całego dokumentu. Navireo posiada funkcję zarządzania personelem, rozliczania sprzedawców, delegowania oraz zarządzania asortymentem.

 

Sprzedaż mobilna

 

Sprzedaż mobilna przydatna jest zwłaszcza dla użytkowników pracujących w terenie, którzy mają możliwość sprzedaży towarów oraz zbieranie zamówień. Navireo może pracować na urządzeniach przenośnych z dotykowym ekranem. Dzięki integracji z modułami sprzedaż i magazyn pracownik ma dostęp do wszelkich dokumentów, cen, stanów magazynowych. Praca odbywać się może online jak i offline. Poprzez serwer aplikacji możliwa jest konfiguracja uprawnień do wymagań użytkowników.

 

Sprzedaż internetowa

 

Wspieranie sprzedaży w sklepie internetowym, jak i w serwisach aukcyjnych. Dzięki synchronizacji z modułem sprzedaż, przesyłanie informacji o towarach, cenach, promocjach i statusie zamówień przebiega bezproblemowo. Zamówienia, które zostają złożone w sklepie internetowym, automatycznie znajdują się w module zamówienia. Serwisy aukcyjne wspierane są przez Sello – jeden z elementów modułu sprzedaż internetowa,  który za pośrednictwem Internetu komunikuje się z serwisami typu: Allegro, eBay. Dzięki aplikacji można szybko wystawić aukcję pojedynczą, jak i seryjną, a także kontrolować płatności, przygotować paczki do wysyłki oraz generować wydruki pocztowe.

 

 

 

 

Zamówienia

 

Moduł zamówienia podzielony został na dwie części: zamówienia od dostawców i zamówienia od klientów. Można wybrać trzy opcje zamówień: zrealizowane, zrealizowane częściowo i niezrealizowane. Zamówienie zaliczkowe w odróżnieniu od zwykłych można zmieniać po wystawieniu faktury zaliczkowej (ważne by wartość nie przekroczyła wcześniejszej zaliczki). Istnieje możliwość przekształcenia zamówień złożonych przez klienta w zamówienia do dostawców.

 

Magazyn

 

Moduł Magazyn ukazuje procesy jakie zachodzą w magazynach. Pokazuje informacje o aktualnych stanach magazynowych, ilości oraz lokalizacji towaru. Dzięki pełnej integracji magazynu z innymi modułami, dokumenty magazynowe tworzą się automatycznie w oparciu o inne dokumenty z pozostałych modułów. Istnieje możliwość integracji modułu z urządzeniami zewnętrznymi (czytniki, wagi) dla sprawnego i łatwego prowadzenia magazynu.

 

 

Zakupy

 

W systemie Naviero dokumenty zakupu mają różne metody wprowadzania: można je wprowadzać ręcznie, przetwarzać z poprzednich dokumentów PZ lub z zamówień do dostawców bądź importować z plików wymiany EDI++ czy też za pomocą Sfery Naviero. W tym module jest również możliwość obsługi faktur RR. W prosty sposób można sprawdzić historię dokumentu zakupu z danych kontrahentem. Moduł zakupy oferuje wiele innych operacji (wprowadzanie kodów dostaw, automatyczna kalkulacja sprzedaży).

 

CRM

 

Moduł CRM czy budowanie trwałych relacji z klientami, umożliwia szybki podgląd do informacji o kontrahentach, gromadzeniu danych, co szczególnie przydaje się w dziale handlowym, marketingu czy sekretariacie. Pozwala zaoszczędzić czas poprzez szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. Użytkownik posiada dostęp do historii kontaktów z klientem oraz moduł poczty elektronicznej. Dzięki funkcji kalendarz, program przypomina o terminach zadań do wykonania, a także wskazuje wolny czas pracowników i sprawdza postęp pracy.

 

Kasa i bank

 

Jak sama nazwa wskazuje moduł ten odpowiada za ewidencję dokumentów kasowych oraz operacji bankowych. Program daje możliwość prowadzenia kas zarówno walutowych, jak i wielowalutowych. Automatycznie generuje dokument kasowy podczas wystawiania dokumentu handlowego. System homebanking zapewnia współpracę  systemu bankowości elektronicznej i rozliczanie operacji bankowych, na podstawie wczytanych transakcji, kojarzenia transakcji z istniejącymi operacjami bankowymi oraz pomijania transakcji (bez ewidencji operacji bankowych np. prowizje).

 

Rozrachunki

 

W tym module możemy przeglądać rozrachunki według dokumentów – stany rozliczeń, według kontrahentów – rozliczenia z konkretnym kontrahentem (pierwsza lista pokazuje nierozliczone dokumenty, druga zaś wyświetla wszystkie rozrachunki z danym kontrahentem). Istnieje możliwość przeglądania rozrachunków rozliczonych, aktualnego stanu należności oraz zobowiązań, kompensaty i rozliczeń dokumentów poprzez skojarzenie. System pozwala na prowadzenie historii windykacji według zdarzeń tworzonych w systemie. Możliwe jest wystawianie not odsetkowych czy wezwań do zapłaty.

 

 

 

 

Księgi handlowe

 

Rozwiązanie które umożliwia zarządzanie finansami firmy, dzięki aktualizacjom i pełną zgodnością z wymogami prawa znacznie podnosi wydajność pracy działu księgowości z różnych profilów działalności. Program posiada trzy płaszczyzny dekretacji dokumentów: ewidencja księgowa, ewidencja rozrachunków, ewidencja VAT. Powstawaniu błędów podczas dekretacji zapobiega specjalny mechanizm kontrolny.

 

Środki trwałe

 

W tym module można uzyskać dokładne informacje o planowanych odpisach amortyzacji oraz rozliczeniach podatkowych. Dzięki zamieszczaniu takich informacji w łatwy sposób stworzyć możemy plan amortyzacji, dotyczący danego środka trwałego dostępnego w kartotece. Moduł Środki trwałe przechowuje informacje dotyczące rzeczowego majątku trwałego, wartościach niematerialnych i prawnych.

 

Deklaracje i sprawozdania

 

Moduł deklaracje i sprawozdania, czyli definiowanie i wyliczanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji skarbowych i innych sprawozdań, które są przydatne w codziennej działalności przedsiębiorstwa. Navireo umożliwia: sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, tworzenie raportów, obsługa e-deklaracji, generowanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeń ZUS, ewidencjonowanie i możliwość wysyłania plików do programu Płatnik, tworzenie własnych sprawozdań finansowych.

 

Kadry

 

Moduł Kadry pozwala na ewidencję osób zatrudnionych w danej firmie na podstawie umowy o pracę, a także zleceniobiorców. Użytkownik może wystawiać umowy, drukować karty wynagrodzeń, przeglądać informacje zbiorcze oraz dokumenty wystawione dla pracowników. Istnieje także możliwość ewidencji czasu pracy pracowników oraz różnych zdarzeń (urlopy, zwolnienia, zmiana czasu pracy, nadgodziny). Na podstawie zebranych informacji dotyczących ewidencji pracy danego pracownika, system może generować różnego rodzaju zestawienia, zaświadczenia bądź sprawozdania.

 

Kadry i płace

 

Moduł ten oprócz funkcjonalności z modułu Kardy zawiera dużo różnych możliwości dotyczących zakresu wynagrodzeń. Według informacji o czasie pracy i płatnościach oblicza wysokość wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy. Na listach płac mogą być generowane polecenia przelewu. Program posiada wiele gotowych zestawów płacowych, dzięki których naliczanie wynagrodzeń w firmie można w łatwy sposób zautomatyzować. Dzięki możliwości eksportu różnych dokumentów do programu Płatnik można je w wygodny sposób przekazywać w postaci e-deklaracji.

 

Pulpit konfiguracyjny

 

To program, który umożliwia dostosowanie systemu do wymogów danej firmy przez administratora bądź wdrożeniowca – wprowadzanie profilów użytkowników, zarządzanie uprawnieniami, parametryzowanie aplikacji.

 

Sfera Navireo

 

Sfera Navireo powstała z myślą o spełnianiu nawet najbardziej nietypowych wymagań klientów – dopasowanie do indywidualnych wymagań, poprzez poszerzenie i zmodyfikowanie standardowych funkcji systemu. Istotną cechą Sfery jest możliwość integracji Navireo z infrastrukturą informatyczną danego klienta.

 

 

Produkcja – Mozart dla Navireo

Poprzez integrację tych dwóch programu możliwa jest automatyczna wymiana danych na każdym etapie produkcji. Umożliwia bieżący podgląd sytuacji na produkcji. Generuje raporty, wspiera planowanie produkcji. Pozwala tworzyć struktury: zapisane na stałe (z możliwością korygowania), na podstawie plików CAD, na podstawie zapytań od klienta, dynamiczne. System dba o właściwe wystawienie dokumentów magazynowych, a także oferuje możliwość gromadzenia wielu informacji. Planowanie produkcji odbywa się na podstawie historii sprzedaży.

zarządzanie produkcją

Zobacz nasze realizacje

asiston eod
Remondis

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system usprawniający zarządzanie obiegiem dokumentów oraz komunikację wewnętrzną w firmie.

asiston wms
Topeshop

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych z dedykowanym modułem handlowym w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień.

asiston b2b
Ekolhouse

Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnej platformy sprzedażowej Asiston B2B.

asiston eod
Serwis Kop

Zaprojektowanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów.

asiston produkcja
Wanas

Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnego systemu Asiston Produkcja.

asiston wms
Reh4Mat

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston e-commerce
Micros

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy internetową platformę sprzedaży B2B z zaawansowanym systemem cenników, rozbudowanym filtrowaniem oraz wielokoszykowością dla hurtowni części elektronicznych Micros.

asiston wms asiston produkcja
FotoGift4u

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych z dedykowanym modułem handlowym w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień.

asiston eod
Pestar

Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnego systemu Asiston EOD.

asiston wms
Auto Kasacja Recycling

Zaprojektowanie systemu do kontroli przyjęć i wydań magazynowych.

asiston b2b
Topgan

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę B2B, której głównym celem jest zautomatyzowanie procesów sprzedażowych oraz zwiększenie zasięgu odbiorców, a także usprawnienie obsługi zamówień.

asiston b2b
GB United

Celem zaprojektowania i wdrożenia platformy B2B jest zautomatyzowanie procesów sprzedażowych oraz zwiększenie zasięgu odbiorców, a także usprawnienie obsługi zamówień.

asiston eod
Arsanit

Wdrożenie systemu Asiston EOD miało na celu usprawnienie zarządzania, przechowywania oraz obiegu dokumentów, a także komunikacji wewnątrz firmy.

asiston eod
Hutrem Serwis Sp. z o.o.

Głównym celem wprowadzenia systemu elektronicznego obiegu dokumentów była potrzeba usprawnienia zarządzania obiegiem dokumentów oraz komunikacje wewnętrzną w firmie.

asiston e-commerce
WIPMEB

Zintegrowanie sklepu internetowego z Subiektem linii GT.

asiston dedykowane
OVS S.p.A.

Zaprojektowanie oraz wdrożenie zaawansowanego systemu sprzedażowego, pozwalającego na dynamiczne dopasowanie do oczekiwań i potrzeb klienta

asiston eod
Instytut Lecha Wałęsy

Wprowadziliśmy elektroniczny obieg informacji oraz dokumentów, ułatwiający komunikację i współpracę pomiędzy oddalonymi ośrodkami

asiston wms
Profesjonal

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy system, który usprawnił i uporządkował pracę całego skupu, pozwalając rejestrować towary.

asiston b2b
TechTime

W ramach realizowanego projektu zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy zaawansowaną aplikację sprzedażową – Asiston B2B.

asiston wms
VeggieFresh

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy zaawansowany system magazynowy zwiększający efektywność przeprowadzanych procesów.

asiston wms
Uren Novaberry Sp. z o.o.

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy zaawansowany system magazynowy.

Nasze realizacje

Remondis

Remondis
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system usprawniający zarządzanie obiegiem dokumentów oraz komunikację wewnętrzną w firmie.

Topeshop

Topeshop
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych z dedykowanym modułem handlowym w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień.

Ekolhouse

Ekolhouse
Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnej platformy sprzedażowej Asiston B2B.

Serwis Kop

Serwis Kop
Zaprojektowanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów.

Wanas

Wanas
Zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnego systemu Asiston Produkcja.

Reh4Mat

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień

asiston wms

Reh4Mat
Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli przyjęć i wydań magazynowych w celu zoptymalizowania procesów kompletacji zamówień
Zainteresowany wdrożeniem Systemu WMS w Twojej firmie? Porozmawiajmy.  Wyślij wiadomość

  Biura:

  ul. Ciasna 9

  35-232 Rzeszów

  +48 17 785 25 56 biuro@asiston.pl

  ul. Cybernetyki 19B

  02-677 Warszawa

  +48 519 106 161 warszawa@asiston.pl

  Dane firmy

  Asiston Sp. z o. o.

  ul. Nad Przyrwą 13

  35-234 Rzeszów

  REGON: 061443359

  NIP: 9212029007

  KRS: 0000429107