Sklep internetowy dla Firmy WIPMEB

Zaprojektowanie i wdrożenie Asiston e-commerce w kilku wersjach językowych

Zintegrowanie sklepu internetowego z Subiektem linii GT

Sklep internetowy dla WIPMEB

WIPMEB to hurtownia meblowa, która swoją ofertę kieruje do firm Europy Centralnej. Producent dostarcza produkty do sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych oraz sieci handlowych. Posiada własną bazę logistyczną, co zapewnia szybki i darmowy transport . Nieustannie poszerza swoją ofertę oraz poszukuje nowych rozwiązań, aby dostarczyć swoim partnerom handlowym produkty spełniające ich oczekiwania w najlepszych cenach.

Dla Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy w kilku wersjach językowych zintegrowany z Subiektem GT.

Głównym zadaniem zaprojektowanego sklepu jest usprawnienie sprzedaży produktów firmy WIPMEB zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Klienci mogą samodzielnie rejestrować się do platformy, natomiast aktywacja dostępu do kont odbywa się po wcześniejszej akceptacji administratora. W panelu Klienta zawarte zostały widoki z: zamówieniami, statusami zamówień, dokumentami np. fakturami oraz danymi teleadresowymi. Zgodnie z preferencjami Klienta dostęp do funkcji sprzedażowej sklepu jest możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wdrożone funkcjonalności dla Klienta:

System rabatowy

Wprowadzona funkcjonalność umożliwia nadawanie rabatu na konkretną grupę produktów lub indywidualne produkty konkretnemu kontrahentowi.

Widoki dodatkowe sklepu
 • Produkty najlepiej sprzedawane i popularne
 • Produkty nowe lub będące bestsellerami
Integracja z Subiektem

Dzięki integracji sklepu z Subiektem GT dokonywany jest import i aktualizacja produktów, zamówień oraz dokumentów finansowych w czasie rzeczywistym. Systemy działają na jednej wspólnej bazie danych.

Filtry wyszukiwania

Dodano także możliwość filtrowania listy produktów po podstawowych parametrach zdefiniowanych w sklepie dla każdego produktu.

Wersje językowe

Wprowadzono obsługę kilku wersji językowych, między innymi takich jak:

 • Polska, Słowacka, Czeska, Angielska, Węgierska
 • Każda z wersji językowej będzie mogła obsługiwać różne produkty
System składania zestawów

W panelu platformy istnieje możliwość tworzenia zestawów i wiązania produktów pobranych z systemu Subiekt GT oraz wersji kolorystycznych produktów.

Mechanizmy dodatkowe
 • Możliwość exportu z plików XML
 • Zarządzanie kategoriami produktów
Mechanizmy podstawowe wdrożone w sklepie
 • Koszyk
 • Lista produktów
 • Strony opisowe
 • Menu
 • Wyszukiwarka

Głównym zadaniem i korzyścią dla Klienta było usprawnienie sprzedaży internetowej mebli. Dodatkowo łatwy w obsłudze panel Klienta usprawnił dokonywanie wyboru konkretnych mebli w różnych wersjach kolorystycznych. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi modułami funkcjonalnymi naszego rozwiązania Asiston e-commerce. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, z chęcią udzielimy wskazówek dotyczących zarówno implementacji sklepu internetowego jak również przygotowania do tego środowiska i zaplecza technicznego. Przypominamy także, że nasze rozwiązania są w pełni zintegrowane z systemem Subiekt GT oraz Subiekt NEXO.