Asiston na RetailShow 2014

Targi Oprogramowań IT

Asiston na RetailShow 2014

W dniach 19-20 listopada uczestniczyliśmy w Targach RetailShow w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Targi RetailShow to największe wydarzenie branży handlowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Idealna okazja do poznania najlepszych rozwiązań. Firmy prezentują tam najnowsze produkty i rozwiązania niezbędne do wyposażenia i aranżacji placówek handlowych.

W prezentowanej przez nas ofercie znalazł się między innymi system informatyczny Navireo.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało około 100 firm z Polski i Europy. Uczestnicy mogli zapoznać się z produktami z zakresu m.in.: mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, projektowania sklepów, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi,  usług outsourcingowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, usług finansowych czy programów lojalnościowych.

W prezentowanej przez nas ofercie znalazł się między innymi system informatyczny Navireo – przyjazne rozwiązanie klasy ERP wspomagające zarządzanie. Dostosowany dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego, kompletnego i zintegrowanego narzędzia usprawniającego prowadzenie firmy. Uczestnicy Targów RetailShow mieli szansę dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas rozwiązaniach dla handlu (kasy i drukarki fiskalne, wagi, kolektory) oraz e-handlu (programy lojalnościowe, aplikacje mobilne). Zaprezentowaliśmy także stworzone przez nas autorskie programy:

  • Asiston B2B  (platforma wspomagająca sprzedaż internetową)
  • Asiston EOD (system elektronicznego obiegu dokumentów)
  • Asiston IBR   (internetowe biuro rachunkowe)

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska.

Więcej na temat targów RetailShow można przeczytać na stronie: retailshow.pl